O Nas

Jesteśmy firmą doradczą oferującą najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji pracowniczej.

Hire Partner to agencja rekrutacyjna, która powstała z myślą o zapewnieniu firmom najbardziej efektywnego procesu pozyskiwania nowych pracowników. Prowadząc nasze działania skupiamy się na Twoich indywidualnych potrzebach i działamy tak, by dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania.Hire Partner - Nowoczesna rekrutacja w nowoczesnym środowisku

W dzisiejszym, nadzwyczaj dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, metody stosowane wczoraj, dziś nie są już wystarczające. Dlatego każdego dnia trzymamy rękę na pulsie, na bieżąco dowiadujemy się o nowinkach technologicznych i rozwiązaniach IT dla branży HR oraz odkrywamy nowe, jeszcze lepsze narzędzia do pozyskiwania talentów. Nieustanna nauka i rozwój to nasza pasja, która owocuje ciągłym udoskonalaniem oraz wzrostem efektywności procesów rekrutacyjnych prowadzonych dla naszych Partnerów.


Rekruterzy z pasją

Umiejętności interpersonalne oraz znajomość zagadnień z zakresu psychologii to ważne atuty dobrego rekrutera, jednak naszym zdaniem to nie wszystko. Dlatego oprócz poszerzania kompetencji w tym zakresie, nieustannie monitorujemy sytuację na rynku w poszczególnych branżach. Ta wiedza pozwala nam na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych na naprawdę profesjonalnym poziomie.

Uczymy się każdego dnia, ponieważ wierzymy, że inwestycja w rozwój naszych umiejętności to inwestycja w rozwój biznesu naszych Klientów. To właśnie dlatego jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych, dynamicznie rozwijających się agencji rekrutacyjnych w Polsce.

... if you want to go far, GO TOGETHER

Jedną z podstawowych wartości wyznawanych w Hire Partner jest współpraca i wzajemne wsparcie. Nasz zespół to ludzie, którzy z najwyższą starannością wspólnie dbają o powierzone im rekrutacje. Jesteśmy gronem profesjonalistów pełnych determinacji w realizacji powierzonych nam zadań. Pasja i entuzjazm pomagają nam osiągać sukces – Sukces ten jest zawsze naszym wspólnym sukcesem!

Perfekcja w swojej dziedzinie

Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych. Unikalny system rekrutacji pozwala nam na pozyskiwanie wysokiej klasy specjalistów, managerów, pracowników wyższego szczebla oraz członków kadry zarządzającej dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Każdy konsultant w Hire Partner posiada swoją specjalizację, w której skutecznie wspiera naszych Partnerów. Dzięki temu, że działa w ściśle określonym obszarze, posiada bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie, doskonale zna specyfikę pracy na danych stanowiskach a także – co najważniejsze - posiada trwałe relacje z konkretnym gronem specjalistów. To właśnie dla tego jest w stanie zarekomendować Twojej firmie odpowiednich kandydatów niemal natychmiast.

Wyróżnia nas niezwykłe zaangażowanie w prowadzone procesy rekrutacyjne a także szybkość i precyzja w działaniu. Dzięki wysokiej specjalizacji oraz stosowaniu skutecznych metod pozyskiwania talentów w poszczególnych sektorach rynku wspieramy naszych Klientów w rozwoju biznesu.

Naszym celem jest sukces - budujmy go razem!